Про готель- Familiia Буковель, Буковель

Familiia Буковель розташований в безпосередній близькості від ТК «Буковель», в Поляниці. Відстань до підйомника №1R становить 1,2 км. Гостинний двір Фамілія Буковель знаходиться на центральній вулиці, поруч з об'єктами інфраструктури. Розміщення: гостям Familiia Буковель пропонується розміщення в двох триповерхових корпусах і трьох двоповерхових котеджах. Всі номери обладнані телевізором із супутниковим ТБ, а також окремою ванною кімнатою та санвузлом. Гості можуть відвідати ресторан і піцерію, які знаходяться на території гостинного двору. У літню пору туристам пропонується поплавати у відкритому басейні, взяти в прокаті велосипеди. У зимовий час відпочиваючим доступний прокат лиж і снігоходів, є сушка для лижного обладнання. Для маленьких гостей передбачений дитячий майданчик і гойдалки.

Умови проживання

Familiia Буковель
1. Працюємо цілодобово та без вихідних. І без свят.
2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому Готелі.
3. No Smoking — це не просто табличка або нічого не варта прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли.
4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.
Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Familiia Буковель
Ви можете скасувати своє бронювання, якщо у вас змінилися плани на відпочинок. Для скасування броні достатньо перейти по посиланню "Скасувати бронювання" у вашому листі підтвердження броні (якщо ви бронювали онлайн) або зв'язатися з відділом бронювання готелю за телефоном

Правила та умови

Familiia Буковель
Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 15% вартості проживання. Правила скасування бронювання і повернення передоплати: При скасуванні бронювання більш ніж за 14 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менше, ніж за 14 календарних днів готель не повертає передоплату.

TravelLine: Аналитика